Jak skutecznie komunikować się w międzynarodowych i wirtualnych zespołach?

10 September 2015 | blog

W Polsce przybywa firm, w których kwestie międzykulturowe wewnątrz zespołu mają istotny wpływ na biznes. Powstają kolejne centra usługowe globalnych korporacji, rozwija się sektor usług biznesowych, a polskie firmy co raz częściej otwierają oddziały zagranicą. To wszystko sprawia, że rośnie potrzeba zdobywania wiedzy o tym, jak efektywnie komunikować się w międzynarodowych zespołach.

I właśnie efektywnej komunikacji w międzynarodowych i wirtualnych zespołach będzie dotyczyło organizowanie przez LEC Centre pod szyldem “Języki dla Specjalistów” spotkanie  z cyklu “Let’s Talk Business”.

Spotykamy się 15 września 2016 o godzinie 9:00 w Olivia Sky Club. Naszym gościem będzie Mike Hogan, Dyrektor w York Associates, jednej z najlepszych szkół językowych i zarazem firm szkoleniowych w Anglii. Mike jest specjalistą w dziedzinie komunikacji międzynarodowej. Od kilkunastu lat prowadzi szkolenia dotyczące dynamiki pracy w wielokulturowych i wirtualnych zespołach. Jest autorem kilku podręczników do nauki biznesowego angielskiego.

Po prezentacji Mike’a odbędzie się dyskusja panelowa z udziałem Petera Horsten’a, Dyrektora Zarządzającego polskiego oddziału holenderskiej firmy informatycznej GoYello oraz Macieja Banaszaka, Associate Director w JLL, globalnej firmie świadczącej usługi zarządzania nieruchomościami.

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!

Share This

Udostępnij

Share this post with your friends!

Zapisz się do naszego newslettera!

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

Dziękujemy!